كسي كه خشنودي مردم را با اين كه خشم خدا در آن است بطلبد خداوند او...
» یادآوری کلمه عبور
 
 

> اهداف و ماموریت

مهمترین اهداف 

مطالعه و ایجاد تأسیسات مربوط به تأمین ، انتقال و توزیع آب آشامیدنی روستاها

مطالعه و اجرای طرح های دفع بهداشتی فاضلاب روستایی ( جمع آوری ، انتقال ، تصفیه )

نگهداری و بهره برداری از تأسیسات مرتبط با آب آشامیدنی روستایی نظیر چاهها ، آبگیرها ، تصفیه خانه ها ،  خطوط انتقال ، سیستم های کنترل و شبکه های توزیع

نگهداری و بهره برداری از تأسیسات عمومی دفع بهداشتی فاضلاب روستایی احداث شده.

مرمت ، بازسازی و توسعه شبکه ها و تأسیسات آب و فاضلاب روستایی و حفاظت از حریم آنها

تأمین آب آشامیدنی در شبکه های روستایی بر اساس استانداردهای مصوب وزارت نیرو .

در یک تحلیل نهایی از برآیند فعالیتهای فوق الذکر به قوت می توان گفت: این فعالیتها رابطه مستقیمی با تحقق شاخص های مهم اقتصادی ، اجتماعی اعم از محرومیت زدایی ، ارتقاء بهداشت عمومی ، افزایش رفاه  اجتماعی و کاهش هزینه های خانوار روستایی خواهد داشت.

 

مأموریت شرکت

ما وظیفه داریم به منظور نگهداری و بهره برداری و توسعه ، بازسازی، مرمت و ایجاد تاسیسات مربوط به تامین آب شرب و آشامیدنی روستاهای استان اعم از تصفیه خانه، خطوط انتقال ، مخازن، سیستمهای کنترل و رفع بهداشتی فاضلاب تلاش نمائیم.

ما اعتقاد داریم :

خدمات ما بهره گیری از فناوری روز موجب غنا و تعالی زندگی مردم روستاهای استان می گردد و روابط ما و مردم را تقویت می نماید کلید رمز موفقیت شرکت در رضایت ارباب رجوع است و در هنگام ارائه خدمت به این ویژگی پای بندیم. اعضای شرکت به عنوان ارزشمند ترین مبلغ به حساب می آیند لذا در تامین خواسه ها و رضایت ایشان کوشا و تردیدی در اثر گذاری پندار و رفتار و کردار آنها در مراجعین نداریم. هم چنین توجه به تمامی ذینفعان شرکت از اصول قطعی و مسلم ماست. ما همواره با حفظ هویت خود ارزشهای مانند اصول اخلاقی و صفات معنوی، نظم آراستگی، وقت شناسی و آمادگی برای ارائه خدمت و فرهنگ ، پاسخگویی و رعایت ادب و انصاف و عدالت سرلوحه امور خود قرار 
می دهیم.

هم چنین دراین راه :

افزایش دانش تخصصی و کیفی به صورت مستمر ،حفظ محیط زیست و منابع آبی استان وجلوگیری از آلودگی منابع آب و اعمال مدیریت مشارکتی، پایش و اندازه گیری فرآیندها و بهبود مستمر آنها، ارتقاء سطح بهره وری و ارزش افزائی اختصاص منابع لازم، حداکثرتلاش خود را به کار خواهیم بست.

مهمترین رسالت شرکت آب و فاضلاب روستایی خدمت صادقانه به روستائیان در قالب تامین آب شرب سالم و بهداشتی و دفع فاضلاب به طریق علمی است .

 

 

 

 

نگارنده:کارشناس سایت
آخرین به روزرسانی: 1396/12/16
بازدید:6590

 

سایر سایت های شرکت

آمار سایت

  • » بازدید امروز: 1,804
  • » بازدید دیروز: 2,398
  • » کل بازدید: 1,474,791
  • » آخرین به روزرسانی: 1399/06/24 09:29:02

سال 1399

جهش تولید